Family

ענייני משפחה

עורכת דין מורן שקד עוסקת מזה שנים רבות בייצוג לקוחות בכל ענייני המשפחה בהצלחה רבה. ענייני המשפחה הינו תחום יחודי אשר מורכב מתחומים שונים כגון רכוש, משמורת קטינים, מזונות אשה וילדים, והגירושין עצמם, ומדובר בנושאים רגישים ואמוציונלים, ולכן הטיפול בהם אינו כולל רק את הצד המשפטי והמקצועי הדרוש לשם כך, כי אם הוא כולל גם יחס אישי, רגישות, הבנה, תמיכה ואוזן קשבת, והכל כמובן תוך שמירה על מתן ייצוג משפטי הולם, אחראי, אמין ומקצועי, עד להשגת התוצאות הרצויות.

דיני המשפחה כוללים תחומים רבים, בכלל זה נישואין, גירושין, נישואי חו"ל, התרת נישואי חו"ל, ידועים בציבור, זוגות להטב"ים, צווי הורות, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי גירושין, מזונות ילדים, מזונות אשה, משמורת קטינים, הסדרי שהות, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף במקרקעין, איזון משאבים, כתובה, מוניטין ומקצועי ועוד כיוצ"ב. משרדה של עו"ד מורן שקד מעניק ייצוג משפטי נרחב בכל התחומים הללו, לרבות ייצוג (ליטיגציה) בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, וכן מתן שירותי גישור בכל הנושאים שצויינו.

 

צוואות וירושות

צוואה הינה מסמך משפטי שבו מורה המצווה מה יעשה ברכושו לאחר מותו. עורכת דין מורן שקד הינה מתמחה בעריכת צוואות, הן צוואות רגילות והן צוואת הדדיות, כמו גם שירותים אלה כוללים במידת הצורך הסרטה של המצווה לצורך תיעוד הוראותיו, וכן צירוף אישור מרופא פסיכוגריאטר ככל שנדרש, כולל הכנת 4 עותקי מקור. 

שירות עריכת הצוואות במשרדנו כולל במידת הצורך הגעה עד לבית הלקוח או למוסד בו שוהה המצווה, והכל בהתאם לנסיבות אשר מצדיקות את העניין.

המשרד עוסק בעריכת צוואות, הגשת בקשות לצווי קיום צוואה וצווי ירושה, התנגדויות לקיום צוואה, תביעות בענייני עיזבון, יפוי כוח מתמשך, אפוטרופסות לגוף ורכוש ועוד כיוצ"ב, אשר גם הם נמצאים בתחום המומחיות של עו"ד שקד ובטיפולה.

Sign the Lease
 

מקרקעין

הסכמי מכר דירות מגורים הינו תחום ספציפי בדיני המקרקעין והוא נועד לביצוע מכירה או רכישה של דירת מגורים. משרדה של עו"ד מורן שקד מתמחה בעריכת הסכמי מכר דירות מגורים הן מצד מוכרים והן מצד רוכשים, כשהמשרד מלווה את הצד המיוצג מתחילת המו"מ, דרך עריכת וחתימת הסכם המכר, הכנת המסמכים הנלווים הדרושים לביצוע העסקה, דיווח לרשויות המיסוי ולשכת המקרקעין ועד להשלמת רישום הזכויות על שם הקונה או העברתם מהמוכר לרוכש, והכל במיומנות, באמינות, במקצועיות ובאחריות, ותוך מתן מענה זמין ומיידי ויחס אדיב. 

 

ייפוי כח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הינו כלי ייחודי המאפשר לכל אדם לקבוע מי יהיה האדם שיפעל עבורו, ומה יהיה היקף סמכויותיו במקרה שבו האדם לא יוכל עוד לפעול למען עצמו. תהליך עריכת ייפוי הכוח המתמשך כולל מפגשים אישיים בין הממנה לבין עורך הדין, וכן בין המתמנה לממנה ולעורך הדין, והחתמה על המסמכים הרלוונטים ושליחתם לאפוטרופוס הכללי, והכל במקצועיות, באחריות וברגישות, אשר מבטיחים את הצלחת התהליך.

עריכת ייפוי כוח מתמשך דורשת הכשרה מיוחדת המאפשרת לבצע את התהליך, ועו"ד מורן שקד הינה מתמחה בתחום זה, עברה את ההכשרה הנחוצה לשם כך, והיא מבצעת את התהליך במקצועיות וברגישות המתבקשת תוץ מתן יחס חם ומענה זמין.

שירות עריכת ייפוי הכוח המתמשך במשרדנו כולל במידת הצורך הגעה עד לבית הלקוח או למוסד בו הוא שוהה, והכל בהתאם לנסיבות המצדיקות את העניין.

Signing a Contract
 

חדלות פירעון וייצוג חייבים

להיות חייב בתיקי הוצאה לפועל, ולהיות נרדף על ידי נושים, הינו מצב בעייתי ובלתי נסבל. למרבה הצער, אנשים רבים מוצאים עצמם בתוכו, בפרט לאור משבר הקורונה שפקד את המדינה ופגע בהם כלכלית. כיום ישנם מספר דרכים ליציאה מהכשל הכלכלי, בכלל זה איחוד תיקים, צווי תשלומים, עיכוב הליכים, חדלות פרעון וקבלת הפטר שהינם נושאים אשר המצויים בטיפול משרדה של עו"ד מורן שקד, והם מאפשרים לכל חייב, אשר ימלא את דרישות החוק, הזדמנות אמיתית לסיים את חובותיו ולצאת לחיים חדשים. המשרד פעל ופועל רבות למען ייצוג חייבים, והוא עתיר הצלחות בתחום.

הוצאה לפועל

משרדנו מייצג יחידים וחברות בכל הנושאים הקשורים בהוצאה לפועל, התנגדויות לביצוע שטר ולתביעה על סכום קצוב, ביטול עיקולי חשבון ומשכורת וכן ביטול הגבלות, מתן היתר ליציאה מן הארץ, ייצוג בבקשות טענת 'פרעתי', עיכוב הליכים, בקשה לקביעת צו תשלומים או הקטנתו, איחוד תיקים, עריכת הסדרי נושים וביצועם וכיוצ"ב.
ייצוג זוכים בהליכי הוצל"פ: הגשת תביעות כספיות, מימוש פסקי דין, ביצוע שטרות וגביית חובות.